AKCE


Ženský poradní kruh na téma: ájurvédská očista, podzimní sebepéče a práce s myslí

Kdy: pátek 15.10. 2021 17:30-20:30

Kde: krásné prostory studia Balance Plzeň (bývalé Yogafriends), Kollárova 34HANKA (Cestou ájurvédy)

nás provede ájurvédskými tipy na podzimní očistu a sebepéči

TEREZA (www.terezajuppova.cz)
nás provede čištěním na úrovni psychické, přijetím vlastního Stínu a relaxačním cvičením


PŘÍSPĚVEK: 500 Kč/3h (platba na místě)
PŘIHLÁŠKY do 10.10: hanka.cestouajurvedy@gmail.com

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/250174017119180?ref=newsfeedMagický Halloween

Kdy: sobota 30.10.2021 od 16:00 hod

Kde: Doudlevecká 20, Plzeň (prostory Klubu Donna)

Cena: 250,- Kč


V první časti nás Ili - Ilona Višňovská zasvětí do kola roku, kdy SAMHAIN (tento svátek je znám hodně jako Halloween), je koncem čarodějného roku, je to velký svátek. Budeme o tomto svátku bavit z hlediska magie, kdy je to čas mezi životem a smrtí, kdy nás to obklopuje ze všech stran a zvedá se neviditelná opona mezi dvěma světy. Během jejího vyprávění nás čeká i magické překvapení... Na povídání Ilonky naváže ve druhé části Tereza Juppová s tématem Stínu. Co je náš Stín, jak ho objevit a jak s ním pracovat... Pro hosty máme připravené stylové pohoštění a malé překvapení.

Odkaz na FB událost: https://fb.me/e/1yXwJVXrv


Ajurvédský víkend s vařením

Kdy: 5. - 7. 11. 2021

Kde: Statek Žuhansta, Bušovice 

Víkendový seminář s kundaliní jógou a vařením podle ajurvédy. Můžete se těšit na silné prožitky, cvičení, krásné meditace a zpěv léčivých manter. A také nás čeká vaření podle ajurvédských receptur, kdy budeme pronikat do tajů ajurvédské kuchyně s Terezou Juppovou. Můžete se těšit na společný prožitkový seminář, který vám přinese hlubší porozumění základním technikám používaných v kundalini józe. Prostřednictvím cvičení, meditací, dechu a zpěvu manter se spojíte se svou kreativní, ženskou energií Adi Shakti a otevřete se proudu prosperity, rovnováhy a vnitřní radosti. Vlaďka se s vámi podělí o své znalosti z kundalini jógy, Tereza z ajurvédské kuchyně.Na víkendu budeme společně vařit, takže se recepty prakticky naučíme i pro své domácí vaření. Dozvíme se praktické ajurvédské principy a společně budeme vařit, jíst a meditovat také v kuchyni. Dostaneme tipy a doporučení na to, jak v aktuálním ročním období přizpůsobit stravu a životní styl, abychom se cítili fajn. 

Více informací v události na FB: https://www.facebook.com/events/175596061384585

Cena víkendu je 3 900 Kč za osobu a obsahuje:

  • ubytování na 2 noci (pá až ne)
  • stravování (začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem)
  • kurz ajurvédského vaření, který povede Tereza Juppová
  • seminář kundaliní jógy, který povede Vlaďka Procházková

rezervace je možná u Vlaďky na mobilu 733 166 108, nebo e-mailem na vladka@vladkyoga.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Forma úhrady víkendu: 50% záloha při rezervaci, doplatek před konáním víkendu nebo v hotovosti na místě.


Seminář Práce se Stínem

Kdy: 13.11.2021
Kde: Koterovská 41, Plzeň

Stínem se v jungovské psychologii myslí ODVRÁCENÁ STRÁNKA NAŠEHO VĚDOMÉHO JÁ, která se ale významně podílí na našem životě. Pronikaní Stínu do našeho života mívá podobu něčeho, co "kazí" naše snahy, nebo podobu něčeho, s čím afektivně "zápasíme", nebo co nás "ničí", co nám překáží a jsme toho "plni", co nás - proti naši vůli - psychicky zaměstnává, ač tomu nejsme rádi. A těžko se nám chápe, že by životní problémy měly své kořeny v nás samých. V našem Stínu. Těžko se chápe to, co je nevědomé... neboť se to vzpírá vědomí. 

V PRAKTICKÉM SEMINÁŘI budeme společně zjišťovat, CO je tím naším Stínem, JAK vypadá, PROČ nám znesnadňuje život a nakonec se naučíme techniky, JAK Stín integrovat do svého života.

PROČ?
"Stín je ta osobnost, jíž bychom raději nebyli, ale kterou se nakonec musíme stát, abychom byli celiství."

C. G. Jung

Cena: 450,- Kč (platba na místě v hotovosti)

Rezervace místa:

Tel: 732 206 242
Messenger: terezajuppovakoucka
Email: tereza.juppova@gmail.com

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/196650342410434