Jak pracuji

Všichni jsme silné a sebe-vědomé bytosti. Alespoň se tak narodíme, s pocitem sounáležitosti s tím, co nás přesahuje a s klidem v duši. Při naší cestě životem se toto naše vědomí může časem oslabit, ať už kvůli vnějším nepříznivým okolnostem nebo našim vnitřním zmatkům.


Při hledání pomoci se obracíme ohledně rady na různé lidi, čteme knihy, účastníme se seminářů. To je vše v pořádku. Při tomto pátrání si třeba ujasníme, co chceme, co nechceme, jakým směrem se vydat. Ještě to ale pořád není ono, ještě chybí nějaký dílek do skládačky. Ten dílek však nenajdete u nikoho jiného, protože:

Nejlepším odborníkem na vaši situaci jste vy sami!

Jedině vy v hloubi duše víte, jak se zachovat, co dělat v různých situacích, co je vám příjemné a nepříjemné. Jde jen o to v sobě tyto odpovědi najít.

Při sezení vám nebudu radit, co máte dělat. Budu se vás naopak ptát, budu chtít, abyste mi vyprávěli svůj příběh, budu vám upřímně naslouchat a napjatě sledovat, jak se vám mění život směrem, který chcete vy sami. Při práci propojuji metody koučinku a neurolingvistického programování s dalšími životními potřebami člověka - sociálními, kulturními, spirituálními. Zaměříme se na to, co OPRAVDU chcete a co vás může posunout dál.

Kromě individuálních sezení nabízím také semináře, přednášky, poradní kruh a další akce. Účast ve skupině má jinou dynamiku, otevírají se jiné možnosti a někomu může lépe tato forma vyhovovat.

Podívejte se i na mé články na Blogu a příspěvky na FB stránce, mohou vás mohou nasměrovat na vaší cestě. 


V jakých životních situacích vám mohu pomoci:

  • Ocitli jste se na životní křižovatce a nevíte, jak dál.

  • Potřebujete zlepšit své sebeprosazení a komunikaci.

  • Hledáte možnosti své seberealizace.

  • Máte pocit, že si nerozumíte se svým okolím.

  • Domníváte se, že se vám "dějí" samé nepříjemné věci.

  • Potřebujete zvýšit motivaci nebo dodat novou energii, jste "unaveni životem", hledáte jeho smysl.