Koučink


Rádi byste procházeli svých životem lehčím krokem? Chtěli byste zvládat náročné situace s větším nadhledem? Potřebujete zjistit, kým doopravdy jste a jakým směrem se dál ubírat? Nabízím provázení ve vašich náročných osobních situacích nebo tehdy, pokud potřebujete podporu k rozhodnutí v různých záležitostech. Jako kouč vás podpořím na vaší cestě a pomůžu nastavit elán do životních změn.

Koučovací sezení můžete využít v případě, že

  • Řešíte náročnou životní situaci, rozchod, úmrtí v rodině, ztráta zaměstnání
  • Jste ve velkém stresu nebo ve stavu vyhoření a nevíte, jak dál
  • Potřebujete zlepšit své sebeprosazení a komunikaci
  • Hledáte možnosti seberealizace
  • Potřebujete zvýšit motivaci nebo dodat novou energii, jste "unaveni životem", hledáte jeho smysl

Chcete se objednat na sezení? Využijte formulář dole. 


Jak vám mohu pomoci?

Nabízím bezpečné prostředí, empatický přístup a laskavé doprovázení.

Při sezení vám nebudu radit, co máte dělat. Budu se vás naopak ptát, budu chtít, abyste mi vyprávěli svůj příběh, budu vám upřímně naslouchat a napjatě sledovat, jak se vám mění život směrem, který chcete vy sami. Při práci propojuji metody koučinku a neurolingvistického programování s dalšími životními potřebami člověka - sociálními, kulturními, spirituálními. Zaměříme se na to, co OPRAVDU potřebujete a co vás může posunout dál. Pomůžu vám najít krásu v sobě a cestu, po které chcete kráčet. Nemusíte se obávat sdílet cokoliv vás trápí, jsem připravena na vše. Mou tajnou zbraní je humor, který umí léčit a pohladit po duši.

Díky sezením získáte úlevu od stresu, posílíte sebevědomí, změníte perspektivu nahlížení na svůj život. Naučíte se techniky, které můžete využít pro svůj další rozvoj. Získáte ode mě shrnutí a zpětnou vazbu, která vám pomůže se posunout dál.

Víc o mém způsobu práce si můžete přečíst tady.


Co nedělám?

Nepomohu vám, pokud

  • chcete rychlé a univerzální řešení své situace
  • hledáte jen pomoc zvenčí a sami na sobě nechcete pracovat

Jak to probíhá?

Koučovací sezení trvá 60 minut. Probíhá buď osobně na adrese Koterovská 41, Plzeň, případně on-line na dohodnuté platformě.

Při objednávání na první sezení prosím stručně uveďte, na čem byste chtěli pracovat.

Po sezení zasílám zápis a případná doporučení, tipy na techniky a vhodnou literaturu.

Pokud během prvních 20 minut zjistíme, že vám služba nevyhovuje, sezení ukončíme a nebudete nic platit.

Za sezení platíte po jeho skončení hotově na místě, případně na účet na základě vystavené faktury.

Koučink může být ideálním doplňkem k psychoterapeutické/psychiatrické péči. Pokud takovou péči absolvujete u jiného odborníka, není to problém, jen mě o tom prosím informujte.


Kolik to stojí?

Úvodní/jednorázové sezení

60 minut

1200 Kč

Balíček sezení 5 + 1 zdarma

6 x 60 minut

6000 Kč


Úvodní sezení

Vhodné pro první setkání, kdy probereme vaši situaci a nastavíme směr, jakým byste se chtěli v životě ubírat. Teprve po absolvování tohoto sezení je možné si zakoupit balíček.

Jednorázové sezení

Tato varianta je ideální, pokud nepotřebujete pravidelná sezení a hodí se pro občasná setkání při řešení jednorázových situací.

Balíček sezení 5 + 1 zdarma

Zvýhodněný balíček 6 sezení, kdy potřebujete podporu pro větší změnu v životě. Při dlouhodobé spolupráci můžeme pracovat na zklidnění v rámci Antistresového tréninku, nastavit dlouhodobější změny a posilovat sebevědomí. Dostanete úkoly, na kterých lze pracovat mezi sezeními a vhodné studijní materiály. Balíček je třeba vyčerpat do 6 měsíců od zakoupení.


Opravdu to funguje?

Reference


"Tereza je velmi dobrý, empatický a kreativní průvodce, kouč. Tato vzdělaná žena s obrovským srdcem mi pomohla v náročném životním období. Podpoří a usnadní najít cestu, pokud jste se na té své trochu ztratili nebo jen malinko zabloudili a to způsobem, který je empatický, věcný a otevřený, žádný direkt a nevyžádané rady."

Vendula J.

"Paní Terezu jsem navštívila v době, kdy jsem už nevěděla jak dál ve vztahu ke starší dceři. V té době byla hluboko v pubertě, doma se hromadily problémy s manželem, a my nemohly najít cestu, jak spolu komunikovat. Ať jsem se snažila jakkoliv, křik byl každodenní realitou. Nevěděla jsem, jak dál. Byla jsem hrozně unavená z neustálých hádek. Z toho důvodu jsem se obrátila na paní Terezu. Mojí situací mě provedla. Pomohla mi získat nadhled. Usebrat se, podívat se do svého nitra a hledat odpovědi a sílu v sobě. Děkuju Tereze za její pomoc a laskavé vedení."

Petra C.

"Oceňuji Tvoji originalitu, vtip a lidskost."

Petra M.


Jak se objednat na sezení?

Pro objednání na sezení mi prosím pošlete zprávu přes objednávkový formulář a já se vám co nejdříve ozvu, abychom domluvili termín.