KURZ CESTA ŠIBALA

TENTO KURZ JE V SOUČASNÉ DOBĚ NAPLNĚN, SLEDUJTE STRÁNKU OHLEDNĚ VYPSÁNÍ NOVÝCH TERMÍNŮ. 

Ráda bych vás pozvala na dlouhodobější kurz "Cesta Šibala", kde se budeme věnovat kreativnímu a imaginativnímu přístupu k našim myšlenkových a duševním pochodům.

Témata setkání:

Humor, kreativita, imaginace

jeden ze základních léčivých postojů je nebrat se vážně; povzbuzení netradičního myšlení, nové přístupy k řešení složitých situací

Hranice

překračování hranic nás samých a naopak střežení si našeho prostoru

Kdo jsem?

naše vnější prezentace (persona) a vnitřní prožívání - co můžu odložit a co naopak projevit, abych to byl/a více Já?

Práce se Stínem

prozkoumání odmítaných a potlačovaných stránek naší osobnosti, toho, co nám brání v osvobození

Smrt, konec a nový začátek

v každém konci se zároveň skrývá potenciál ke změně a něčemu novému

Všemi tématy nás bude provádět ARCHETYP TRICKSTERA/ŠPRÝMAŘE, který má za úkol nás popichovat k akci, dělat si z nás legraci, nabourává naše strnulé myšlení, ukazovat nové bláznivé možnosti a zároveň nás učí laskavosti k sobě samým.

Chcete se nejdříve dozvědět o archetypu šibala něco víc? Podívejte se na moji přednášku Archetyp šprýmaře/trickstera:

ZAUJALO VÁS TOHLE TÉMA? STAČÍ DOLE VYPLNIT FORMULÁŘ A PŘIHLÁSIT SE!

Kdy to bude?

Začínáme 4. ledna 2024 a poté se budeme setkávat 1 x za 14 dní (celkem 5 setkání v délce 2 - 2,5 hodiny) v neměnné skupině. Budeme vedení šibala prozkoumávat v praxi skrze různé techniky (imaginativní, pohybové, NLP, různé typy her) a řekneme si vždycky něco víc k jeho archetypu.

Mezi setkáními budou mít účastníci "úkoly" na procvičování. Setkání budou hodně praktická a zážitková a k dispozici budou písemné materiály k tématům.

Kolik to stojí?

Cena celého kurzu: 3200,- Kč

Přihlášení je možné prostřednictvím emailu: tereza.juppova@gmail.com nebo přes formulář dole.

Místo v kurzu máte rezervováno po zaplacení zálohy 1000,- Kč na číslo účtu 2300209454 / 2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce uveďte heslo "Cesta Šibala". Záloha je vratná při zrušení rezervace do 21.12.2023. Zbytek ceny bude doplacen při zahájení kurzu.

Kde to bude?

Místo konání: Koterovská 41, Plzeň

Pokud se chcete více dozvědět o archetypu Šibala, můžete se podívat na moji přednášku Archetyp Šprýmaře/Trickstera nebo si přečíst některé mé články:

Archetyp šibala

Trickster jako průvodce z deprese

Baubó jako ženský šibal

Heyoka - rituální klaun

Recenze z minulého kurzu:

"Líbilo se mi propojení antropologie, mýtů a legend o Šibalech z různých kultur a dob s dnešním pohledem na svět. Témata, které kurz obsahoval, měla hloubku a velký seberozvojový potenciál. Mě osobně velmi bavilo hledat Šibala v každodenních situacích a místo toho, aby mě některé situace naštvaly jako dřív, naučila jsem se vzít je s humorem a nechat to "Šibalovi".
To je to, co si z kurzu odnáším. Nebrat se tak vážně…Tereza je nekonečná studna vědomostí a úžasně dokáže vyprávět o legendách, bozích a bohyních s klidem a nadhledem. Děkuji Terez za kurz a těším se na další..."
(Vendula) 


"Kurz jsem si užila. Bylo moc zajímavé poznávat a objevovat šibalství z pohledu dějin a mýtů...a stejně tak bylo zajímavé a přínosné prozkoumávat spolu s tím i sama sebe...a taky poznat ostatní účastnice! 🙂 Děkuju Terez za spoustu materiálu a zajímavých doporučení k tématům, za milý přístup a fajn atmosféru...a závěrečná imaginace pod vedením tvého bubnu byla pro mě třešničkou na dortu!" (Katka)


"Milá Terezo, Tvůj Šibal je jedinečný, je jiný než jiné kurzy a semináře. Mne oslovil svým spojením rozumného a velmi šíleného, sakra praktického s ultra teoretickým. Oceňuji Tvoji originalitu, vtip a lidskost. Lidé by měli být upozorněni, že se jim mohou začít dít nečekané věci, když si Šibala vpustí do života:) Doporučuji." (Petra)


ZAUJAL VÁS KURZ? NENÍ NIC JEDNODUŠŠÍHO, NEŽ SE PŘIHLÁSIT! 

Vyplňte formulář, napište "Mám zájem o kurz Cesta šibala" a jste tam:-)